Czy pasuje na chrzciny podarować obraz?

Prześcigamy się dzisiaj wręcz w wyszukiwaniu oryginalnych prezentów, które będą nie tylko odbębnionym obowiązkiem wręczenia rodzicom dziecka czegokolwiek, ale również chęcią uwiecznienia tego ważnego momentu w jakiś wyjątkowy sposób. Oczywiście możliwości jest dużo, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Dzisiaj bowiem im bardziej szalony czy nieprawdopodobny prezent, tym większe uznanie w oczach rodziców on otrzymuje. Warto więc czasem zainwestować w nieco ekstrawagancki prezent. Jednym z nich może być na przykład właśnie obraz.

Obraz, ale jaki?

Chrzciny zwykle odbywają się w niedługim czasie po narodzinach, jednak dzisiejsi rodzice zdążają i tak w tym czasie wykonać tysiące zdjęć, a nieraz nawet i całe sesje noworodkowe w tym czasie. Jeśli chcemy na chrzciny podarować obraz, nic nie stoi na przeszkodzie. Na fotoobraz  najlepiej nada się zdjęcie z chwili tuż po narodzinach lub pochodzące właśnie z takiej sesji.

Gdzie zamawiać?

Chociaż zapewne w niektórych sklepach stacjonarnych również można zamawiać tego typu przedmioty, zdecydowanie szybciej oraz łatwiej można załatwić to za pomocą Internetu. Tutaj znajdziesz gotowe szablony oraz darmowe programy do skalowania oraz osiągania odpowiednich efektów wizualnych, jeśli takich sobie życzymy. Możemy być pewni, że tego rodzaju prezent z pewnością przypadnie do gustu rodzicom brzdąca – któż by nie chciał w sporym powiększeniu patrzyć na swoje największe szczęście.

2 thoughts on “Czy pasuje na chrzciny podarować obraz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *