Jakie ozdoby będą dobrze wyglądały w holu czy korytarzu?

W naszych mieszkaniach oryginalne dodatki spełniają bardzo ważne zadania – przeważnie dlatego, że zwyczajnie lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami, lubimy przebywać w ciekawie zaaranżowanych pomieszczeniach, chcemy tym samym, aby i nasze nowoczesne mieszkania przypominały te z żurnali. Dzisiaj jest to bardzo proste do osiągnięcia, ponieważ wystarczy naprawdę niewiele, aby już od progu nasze mieszkanie zachęcało do wejścia.

Przede wszystkim barwa

W zasadzie niezależnie od wielkości czy kształtu korytarza warto inwestować jedynie w jasne barwy. Im mniejszy korytarz, tym jaśniejsza farba powinna zostać użyta, najlepiej zaś biała, ponieważ to ona sprawi, że przestrzeń zostanie optycznie powiększona, a wnętrze naszego mieszkania będzie wydawało się przestronniejsze. Ta zasada tyczy się wszystkich rodzajów pomieszczeń.

Jakie dodatki wybierać

Jeśli nasz przedpokój jest mikroskopijny, najlepszą ozdobą będą prostokątne, posadowione poziomo lustra, która sprawią, że korytarz będzie sprawiał wrażenie większego. Jeśli jednak ilość przestrzeni jest odpowiednia, możemy zawiesić w nim oryginalne zdjęcia na płótnie  – bijące dzisiaj rekordy popularności dodatki do mieszkań oraz równie chętnie wykorzystywane jako prezent dla najbliższych. Tego typu dodatki można dowolnie komponować, można za pomocą odpowiedniego programu tworzyć nawet ze zdjęć wielobarwne mozaiki. Dodatki tego typu są stosunkowo niedrogie, a stanowią doskonałą dekorację.

2 thoughts on “Jakie ozdoby będą dobrze wyglądały w holu czy korytarzu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *