Lubisz zaskakiwać bez okazji? Wypróbuj tego!

Sprawianie przyjemności naszym bliskim sprawia radość również nam samym – szkoda więc byłoby nie spędzać jakiegoś czasu właśnie na planowaniu i szykowaniu czegoś super. Codzienność jest dosyć depresyjna i dobijająca, dlatego nawet krótkie odskocznie od niej każdemu się przydadzą. Na sprawienie przyjemności rodzinie czasem naprawdę nie trzeba wiele. Najważniejszy jest sam gest.

Najlepiej smakują niespodzianki

Jeśli od dłuższego czasu nigdzie się razem nie wybieraliście, nadchodzący weekend, niezależnie od warunków pogodowych, może być świetną okazją, aby to właśnie zmienić i gdzieś się wybrać. Wycieczka wcale nie musi być daleka oraz droga, ponieważ to nie o to chodzi. Jeśli macie dzieci, zabierzcie je zwyczajnie na spacer, cieszcie się świeżym powietrzem oraz sobą nawzajem. Możecie szukać roślin, urządzić sobie piknik, zbierać jagody czy budować bazę na drzewie. Wszystko zależy od waszej wyobraźni.

Małe zmiany w domu

Możecie również niewielkie elementy zmieniać i w samym domu. Możecie na przykład ugotować smaczną kolację zamiast partnera, możecie poświęcić cały dzień na zabawę. Możecie również sprawić niespodziankę sentymentalną i zamówić przez Internet drukowanie zdjęć  na wielkoformatowych płótnach. Na zdjęciach oczywiście najlepiej, jeśli będziecie wszyscy razem, może to być zdjęcie z ostatnich wakacji czy zwyczajnie takie, które wspólnie lubicie. Na większym formacie będzie ono robiło zdecydowanie większe wrażenie.

2 thoughts on “Lubisz zaskakiwać bez okazji? Wypróbuj tego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *