Najlepsze prezenty na wieczór panieński

Są takie wyjątkowe chwile w życiu każdej kobiety, które świętuje jedynie w gronie swoich przyjaciółek. Oczywiście mowa tu o poprzedzającym ślub oraz wesele wieczorze panieńskim, odbywającym się zwykle hucznie i mającym na celu pożegnanie obecnego stanu cywilnego. W takim dniu nie może zabraknąć dobrej zabawy, uśmiechu, dziewczęcych wybryków oraz śmiesznych ozdób, wyróżniających przede wszystkim przyszłą pannę młodą, a także prezentów od przyjaciółek. Niekoniecznie jednak muszą to być sprośne i niepraktyczne prezenty. Dzisiaj stawia się przede wszystkim na funkcjonalność oraz design.

Prezent niekoniecznie jedynie dla niej

Chociaż utarło się przekonanie, że na wieczorze panieńskim obowiązują jedynie prezenty przeznaczone tylko dla przyszłej panny młodej, to jeśli znamy również przyszłego męża, nic nie stoi na przeszkodzie, aby z prezentu skorzystali oboje. Może to być zarówno zestaw do masażu, jak i na przykład komplet ręczników z haftem, zestaw słodkich kubków czy pościel, która w zabawny sposób zasygnalizuje zmianę ich życia – oczywiście na lepsze.

Dla domu

Równie dobrze można zainwestować w propozycje indywidualne, ale jednocześnie całkiem uniwersalne, jak zdjęcie na płótnie , na którym znajduje się przyszła para małżeńska. Takie prezenty z pewnością spodobają się młodym o wiele bardziej, niż lizaki w kształcie penisa czy kolorowe baloniki. W przeciwieństwie choćby do lizaków – ta pamiątka pozostanie z daną parą już na zawsze.

2 thoughts on “Najlepsze prezenty na wieczór panieński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *