Podaruj bliskim radość

Szukanie prezentów powinno nam sprawiać przyjemność, ponieważ już samo obdarowywanie jest świetną zabawą, podobnie jak wymyślanie oryginalnych prezentów na przeróżne okazje, a czasem i bez okazji. Jeśli się kogoś kocha, każdego dnia chce się go zaskakiwać jak nikt inny. Chociaż czasem niełatwo jest nam znaleźć odpowiedni prezent akurat w momencie, kiedy przychodzi jakaś konkretna okazja, można go dać w dowolnej innej chwili – wtedy takie zapomnienie z pewnością zostanie wybaczone. Prezenty bez okazji są przecież najlepsze.

Zabierz ją gdzieś

Jeśli na przykład waszym rytuałem jest weekendowe wychodzenie na spacer czy na obiad do restauracji, któregoś dnia zaproś ją na posiłek do jakiegoś niesamowitego miejsca, na przykład do zamczyska z wieloma tajemnicami czy do agroturystycznej chatki lub schroniska górskiego – jest to rzecz, której z pewnością się nie spodziewa.

Kup jej coś bez okazji

Kupowanie prezentów bliskim bez okazji jest bardzo dobrym zachowaniem, ponieważ sprawia, że zależy wam wzajemnie na sobie oraz że bardziej o siebie dbacie. Absolutnie nie muszą być to drogie prezenty, a jedynie drobiazgi, które sprawią, że będziecie w sobie zakochani jest pojęcia przez długi czas. Możesz na przykład zainwestować w najciekawszy prezent ostatnich lat – wasze wspólne zdjęcie wydrukowane na wielkoformatowym płótnie, z którego będzie można wykonać świetnie wyglądającą i przydającą przytulności mieszkaniu ozdobę. Trudno się nie uśmiechnąć, otrzymując bez okazji taki prezent.

2 thoughts on “Podaruj bliskim radość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *